Kim jesteśmy?

Kancelaria została założona przez Mateusza Chabrowskiego – radcę prawnego, specjalistę w dziedzinie projektów IT, własności intelektualnej, prawa gospodarczego i handlowego oraz przez Annę Chabrowską – radcę prawnego specjalizującego się w prawie pracy, prawie cywilnym, prawie ochrony zdrowia, prawie farmaceutycznym, posiadającego wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Nasz zespół

Mateusz Chabrowski

Mateusz Chabrowski

RADCA PRAWNY

Radca Prawny Mateusz Chabrowski

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Następnie odbył aplikację radcowską organizowaną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie. Posiada uprawnienia Radcy Prawnego i jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego i gospodarczego. Doradza w zakresie prawa autorskiego, prawa nowych technologii oraz szeroko rozumianego prawa IT.

Anna Chabrowska

Anna Chabrowska

RADCA PRAWNY

Radca Prawny Anna Chabrowska

Partner zarządzający Kancelarii. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Następnie odbyła aplikację radcowską organizowaną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Mediacji i innych metod alternatywnego rozwiązywania sporów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 1998 roku posiada uprawnienia Radcy Prawnego i jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego i gospodarczego. Doradza w zakresie dochodzenia roszczeń w postępowaniach przed sądowych i sądowych. Specjalista w zakresie prawa cywilnego oraz prawa pracy. Mediator.

Co dalej ?

Poznajmy się i porozmawiajmy o ewentualnej współpracy. Nie przedstawiamy sztywnych modeli współpracy. Do potrzeb Klientów podchodzimy zawsze indywidualnie. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania w zakresie zasad współpracy.